سؤالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خط فکری مشتری

متعهد به حریم خصوصی راه اندازی خود هستید.

بله این امکان وجود دارد ، برای این کار ابتدا با دامنه اصلی خود در باراد هاست برای سرور مورد نظر خود را سفارش می دهید و پس از فعال سازی هاست امکان اتصال هاست به صورت name.yourdomain.com به هاست اصلی شما وجود دارد. 

 

بله ، در هر زمانی که نیاز به فضای بیشتر و یا امکانات بیشتر داشته باشید می توانید سرویس خود را ارتقاء دهید. همچنین اگر پلن مد نظر شما در بین پلن ها موجود نمی باشد ، می توانید با پشتیبانی باراد هاست در تماس باشید و سرویس مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

بله ، اگر فایل های شما بر روی سرورهای هاستینگ دیگری وجود دارد همکاران ما به صورت رایگان فایل های شما را به سرورهای باراد هاست انتقال خواهند داد.

این موضوع به عوامل و فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. از آنجایی که مقدار پهنای باند و فضای وب تاثیر مستقیم در تعیین قیمت های هاستینگ دارد این موضوع نیاز به تحمل بیشتری دارد که شما بتوانید بصورت تخمینی مقدار فضا و پهنای باند را مشخص کنید.
مقدار فضا بستگی به طراحی سایت شما دارد. شما می بایست حجم تمامی فایل هایی که سایت شما در بر گرفته است را محاسبه کنید البته همیشه در نظر گرفتن مقداری فضا بیشتر از فضایی که نیاز دارید برای احتمالات لازم است. اگر سایت شما بصورت داینامیک است و از بانک اطلاعاتی استفاده می کنید و هر روز مقدار آن تغییر می کند ، راه دقیقی برای محاسبه فضا وجود ندارد شما باید ابتدا فضایی که فایل های شما اشغال کرده اند را محاسبه کنید و با توجه به فعالیت سایت خود و تعداد بازدید کننده سایت فضایی بیشتر از فضای محاسبه شده (جهت بانک های اطلاعاتی) در نظر بگیرید.